Najlepsze instruktorki z przedłużania rzęs

Najlepsze instruktorki z przedłużania rzęs

Mam przyjemność ogłosić, że dołączyły do mojego zespołu dwie niesamowicie zdolne dziewczyny!

Pierwsza z nich to Emilia Krawczyk – mistrzyni rzęs, w tym Mistrzyni Polski 2017 i Mistrzyni Świata 2017. Emilia Krawczyk prowadzi szkolenia w Piotrkowie Trybunalskim. Jeżeli chcecie się nauczyć robić mistrzowskie stylizacje, to koniecznie polecam zapisać się do Emilii, by przyjąć jej styl pracy.

 

I druga niesamowicie zdolna dziewczyna to Aneta Mucha. Aneta jest odkryciem roku! Taki talent zdarza się raz na miliard. Dlatego ogromnie się cieszę, że mogę z nią współpracować! Aneta Mucha prowadzi szkolenia we Wrocławiu. Jeżeli chcecie się nauczyć robić idealne kępki i przyśpieszyć swój czas pracy, to koniecznie trzeba jechać na szkolenie do Anety do Wrocławia!

 

Powiem wam, że programy szkoleniowe są stworzone z myślą o osobach, które chcą przejąć nasz styl pracy. Każda nasza instruktorka ma swoją technikę, i skutecznie przekazuje swoją wiedzę. Emilia pracuje, trzymając paski rzęs na tylnej stronie dłoni. Aneta pracuje, trzymając paski rzęs na specjalnej opasce na czole klientki. Ja pracuję trzymając paski rzęs na podstawce obok klientki.

Chętnie dzielimy się swoją wiedzą, dlatego szkolenia są efektywne i towarzyszy im świetna atmosfera. Lubimy to, co robimy, dlatego jesteśmy w tym najlepsze!

 

One thought on “Najlepsze instruktorki z przedłużania rzęs

Dodaj komentarz