Szkolenia Liftingu rzęs w Ala Rio

 

NazwaTerminMiejsceTrenerCena
Laminowanie i botoks rzęs – od podstaw do perfekcjio terminy pytaj: [email protected]WarszawaAla Rio1500,-

Ala Rio Mistrzyni Polski i Mistrzyni Świata w przedłużaniu rzęs.

Szkolenia liftingu rzęs u instruktorek Ala Rio

Ala Rio Mistrzyni Polski i Mistrzyni Świata w przedłużaniu rzęs. Stylistka rzęs i brwi z wieloletnim doświadczeniem, zaawansowany szkoleniowiec z zakresu stylizacji rzęs i modelowania brwi. Wielokrotna laureatka i 14-krotna mistrzyni w międzynarodowych mistrzostwach przedłużania rzęs i modelowania brwi. Autorka wielu publikacji w pismach branżowych w wydaniach polskich i międzynarodowych. Aktywny Lash-blogger. Twórca definicji i schematów modelowania w przedłużaniu rzęs. Wykładowca na polskich i międzynarodowych konferencjach. Współorganizator pierwszych w Polsce międzynarodowych mistrzostw przedłużania rzęs oraz pierwszej w Polsce konferencji poświęconej tematyce stylizacji rzęs „Lash Me in Warsaw 2015”. Współzałożyciel pierwszego polskiego czasopisma dla stylistów rzęs „Lash Me!” oraz redaktor naczelna tego czasopisma 2014-2016r. Sędzia polskich i międzynarodowych mistrzostw stylizacji rzęs i modelowania brwi. 

Szkolenie z liftingu rzęs

LAMINOWANIE I BOTOKS RZĘS – OD PODSTAW DO PERFEKCJI

Zabieg przedłużania rzęs jest w stanie upiększyć absolutnie każde oczy, a jednocześnie oszczędza czas wielu kobiet, pozwalając im wyglądać ślicznie o każdej porze dnia. Przecież to właśnie przez piękne oczy, przyciągające spojrzenia spod gęstych rzęs, były podbijane potężne państwa i zmieniały się granice imperiów przez wieki ludzkiej egzystencji. Jeżeli chcesz poznać tajemnice stylistek rzęs, zacznij od opanowania popularnego zabiegu przedłużania rzęs razem z nami.

Szkolenie jest skierowane dla osób początkujących, jak również praktykujących stylistek, które chcą doprowadzić swoją technikę do perfekcji.

ADRES:

Ul. Otwocka 16, Warszawa.

Kontakt:
telefon: +48 791-060-791
e-mail: [email protected]